PROGRAM FRANCZYZOWY (PARTNERSKI) SUPERBET

Połączmy siły i stwórzmy wspólnie coś wyjątkowego. Zafunduj razem z nami dodatkową dawkę emocji Twoim Klientom, a sobie kolejne źródło dochodów i wielką przygodę w świecie zakładów bukmacherskich.

Sport i zakłady bukmacherskie to naturalne połączenie. Z pewnością wielu z Twoich Klientów to aktywni gracze. Zapewnij im jeszcze więcej satysfakcji i emocji związanych z wizytą w Twoim lokalu.

Model sukcesu

Superbet od ponad 11 lat umacnia swoją markę w Europie Środkowo-Wschodniej. Wypracowany w tym czasie koncept współpracy partnerskiej sprawdza się do dziś w ponad 1200 punktach przyjmowania zakładów w samej tylko Rumunii. Pora na Polskę i Ciebie. Nasz know-how może być Twoją autostradą do biznesowego sukcesu.

Twój kawałek tortu

Legalnie działający w Polsce bukmacherzy przyjęli w 2019 roku zakłady za około 6,7 miliarda złotych. Był to wynik o niemal 30% większy względem 2018 roku. Ty także możesz zostać częścią tego niezwykle lukratywnego i nieustannie rozwijającego się rynku!

Korzyści ze współpracy

Będziemy towarzyszyć Ci i wspierać począwszy od otwarcia punktu, szkoleń w zakresie sprzętu i oprogramowania aż po codzienną działalność. Od Superbet otrzymasz wszystko, czego potrzeba do realizacji tego projektu. Wisienką na torcie będzie najatrakcyjniejsza prowizja na polskim rynku.

Co zyskasz?

 • Sprawdzony koncept biznesowy o dużym potencjale zarobkowym
 • Przejrzyste możliwości dochodu (do 65% zysku dla agenta)
 • Gruntowne szkolenie dla Ciebie i Twoich pracowników
 • Wsparcie w działaniach promocyjnych oraz elementy reklamy wizualnej
 • Kompletny wystrój wnętrza - strefy do przyjmowania zakładów
 • Wyposażenie IT (nowoczesne terminale, telebimy).
 • Idealny sposób na zaistnieje w dynamicznie rozwijającym się sektorze biznesowym

Co będzie potrzebne?

 • Prowadzenie działalności gospodarczej
 • Lokal, który jest Twoją własnością, wynajmujesz go lub dzierżawisz
 • Odpowiednia powierzchnia w lokalu pod zabudowę miejsca do przyjmowania zakładów
 • Niezaleganie ze składkami w ZUS i US
 • Oświadczenie o niekaralności

Nowe możliwości

Tradycyjna forma wnoszenia zakładów w punkcie bukmacherskim ma tysiące zwolenników. Wykorzystaj swoje możliwości lokalowe i zafunduj klientom dodatkową porcję sportowej adrenaliny. Zyskaj jednocześnie nowe źródło dochodu.

Branding i wyposażenie

Wyposażymy Twój lokal w sprzęt najnowszych technologii oraz designersko zaprojektowaną strefę do przyjmowania zakładów. Klienci będą pod wrażeniem już od przekroczenia progu aż po obstawianie i rozliczanie zakładów. Razem z nami stworzysz swój punkt bukmacherski na miarę XXI wieku.

Marketing i reklama

Daj się łatwo znaleźć, wyróżnij się na lokalnym rynku i stale zdobywaj nowych klientów. Do realizacji tego celu przygotowaliśmy dla Ciebie liczne materiały promocyjne oraz elementy reklamy outdoorowej (plafony/kasetony). Możesz także liczyć na wiele atrakcyjnych promocji i konkursów.

Od pierwszego wrażenia do sukcesu

Dział franczyzy będzie wspierać Cię od samego początku naszej współpracy. Otrzymasz niezbędne narzędzia do prowadzenia biznesu w sektorze zakładów bukmacherskich.

Zespół ds. rozwoju produktu nieustannie pracuje nad ciągłą rozbudową zaawansowanych technologicznie terminali do przyjmowania zakładów, które idealnie wpisują się w potrzeby klientów.

Specjaliści od marketingu zapewni Ci odpowiednie materiały promocyjne, które wzbudzą zainteresowanie klientów i przekonają do odwiedzenia Twojego lokalu.

W Superbet to wszystko po prostu działa! Dołącz do naszej rodziny. Stwórzmy wielki zespół, którego celem jest kształtowanie przyszłości zakładów bukmacherskich w Polsce.


Teraz Twój ruch!

Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie?

Widzisz potencjał w tym projekcie?

Jesteś zorientowany na klienta?

Jeżeli choć raz odpowiedziałeś TAK, skontaktuj się z nami! kariera-pl@superbet.pl


Această versiune nu va mai fi disponibilă. Hai și tu pe noul site!

Vechiul site Superbet.ro își închide porțile joi, 11 februarie. Vino acum pe noua noastră super pagină și bucură-te de cele mai avantajoase cote, oferte și promoții zilnice, opțiune de Cash Out și multe altele!
MAI TÂRZIU
INTRĂ ACUM