Zakłady wirtualne

Typowanie w zakładach wirtualnych właściwie nie różni się od typowania zakładów tradycyjnych. Różnica polega na tym, że typowane są wyniki wydarzeń będących symulacją realnych wyścigów, a akcja odbywa się w znacznie szybszym tempie. W Superbet oferujemy zakłady na wirtualne wyścigi chartów i żużel.

Wirtualne wyścigi chartów

Wirtualne wyścigi chartów Na linii startu w każdym wyścigu pojawia się sześć chartów. Każdemu z nich przydzielony jest odpowiedni tor. Twoim zadaniem jest wytypowanie, który z nich przekroczy linię mety jako pierwszy. Przed startem każdego odbywającego się co kilka minut wyścigu na monitorze pojawiają się numery startowe chartów wraz z kursem.
Wirtualne wyścigi chartów Zdecydowanym atutem wyścigów chartów jest sposób wyświetlania samego wydarzenia. Mimo, że to symulacja, w której wynik generowany jest komputerowo, sam przebieg wyścigu to wideo będące nagraniem prawdziwego wydarzenia na torze. Emocje gwarantowane!
Wirtualne wyścigi chartówWirtualne wyścigi chartów oferują kilka możliwości obstawiania:
Zakład na zwycięzcę - chart wygra wyścig
TOP 2 - chart zajmie 1. lub 2. miejsce
TOP 3 - chart zajmie 1., 2. lub 3. miejsce
Kolejność w TOP 2 - chart z 1. i 2. miejsca

Wirtualny żużel

Wirtualny żużel Czterej zawodnicy, cztery motocykle, ryk rozgrzanych do czerwoności silników i dwa szybkie okrążenia. Poczuj klimat rywalizacji na żużlowym torze, wytypuj zawodnika który jako pierwszy przekroczy linię mety i zgarnij wygraną.
Wirtualny żużel Wirtualny żużel to sportowe emocje prezentowane w formie animacji komputerowej. Na ekranie oprócz samego przebiegu rywalizacji wyświetlane są informacje o stanie wyścigu, aktualnej pozycji każdego zawodnika i jego czasie. Wyniki, podobnie jak w przypadku wyścigów chartów, generowane są losowo.
Wirtualny żużel Zakłady dostępne w wirtualnym żużlu prezentują się następująco:
Zakład na zwycięzcę - zawodnik wygra wyścig
TOP 2 - zawodnik zajmie 1. lub 2. miejsce
Kolejność w TOP 2 - kto zajmie 1. , a kto 2. miejsce
Head to Head - kto lepszy z pary zawodników

Zapraszamy do naszych Punktów

Această versiune nu va mai fi disponibilă. Hai și tu pe noul site!

Vechiul site Superbet.ro își închide porțile joi, 11 februarie. Vino acum pe noua noastră super pagină și bucură-te de cele mai avantajoase cote, oferte și promoții zilnice, opțiune de Cash Out și multe altele!
MAI TÂRZIU
INTRĂ ACUM