Wyjątkowe zakłady - każdego dnia!

Zakłady Sportowe Zakłady Wirtualne Gry KarcianeWygrywaj więcej dzięki naszej ofercie.

W naszej ofercie znajdziesz zakłady specjalne, dzięki którym Twoje wygrane będą jeszcze większe. Codziennie czeka na Ciebie mnóstwo wydarzeń Z WYSOKIMI KURSAMI. Piłka nożna, tenis, hokej, siatkówka, piłka ręczna czy koszykówka – to tylko niektóre z dyscyplin znajdujących się w naszej bogatej ofercie.

Przy okazji najważniejszych spotkań i turniejów, we wszystkich dyscyplinach sportu, poszerzamy naszą ofertę o specjalne i unikatowe zakłady bukmacherskie. Każdy dzień to stałe promocje: Super Kursy, CZY SUPER BONUS. Każda z nich pozwoli Ci na uzyskanie jeszcze wyższych wygranych.

Sprawdź naszą ofertę i ciesz się większymi wygranymi w dowolnym punkcie Superbet.

ZAKŁADY SPECJALNE

Dzięki Zakładom Specjalnym najważniejsze mecze i turnieje zapewnią Ci jeszcze więcej emocji! To oferta przygotowana z myślą o najbardziej wymagających Klientach. Możecie typować dodatkowe zdarzenia: zdobywców bramek, kartki, liczbę rzutów rożnych czy asów serwisowych, zwycięstwo w całych rozgrywkach, a także wiele innych. Codziennie oferujemy nowe Zakłady Specjalne. Sprawdź, nie przegap okazji i zgarnij wygraną. Zakłady Specjalne są oznaczone przyciskiem specjale na stronie internetowej.

SUPER KURSY

SUPER KURSY to wybrane przedmeczowe zakłady bukmacherskie z kursami bardziej kuszącymi niż w standardowej ofercie.

Każdego dnia dobieramy zestaw spotkań z różnych dyscyplin sportu, które będziesz mógł obstawić po najwyższych kursach na polskim rynku.

Dodatkowo zakłady oznaczone jako SUPER KURSY można kombinować na kuponach ze sobą i z ofertą standardową.

Takie połączenie zapewni Ci dodatkowe emocje i jeszcze więcej pieniędzy, gdy Twoje typy okażą się trafne.

SUPER BONUS

Zwiększ swoje wygrane nawet o 100%!

Pokaż nam jak dobrze znasz się na sporcie! Stwórz kupon na którym będzie minimum 5 zdarzeń z oferty przedmeczowej o minimalnym kursie 1.20 a otrzymasz 7% bonusu.

Każde kolejne zdarzenie na kuponie powiększy Twój zysk! W ten sposób możesz otrzymać nawet 100% dodatkowej kasy!

Super Bonus to nagroda dla tych, którzy typują więcej meczów. W ten sposób zwiększają swoją wygraną. Przygotuj kupon i zgarnij Super Bonus!


TABELA BONUSOWA

5 zdarzeń + 7%
6 zdarzeń + 10%
7 zdarzeń + 15%
8 zdarzeń + 20%
9 zdarzeń + 25%
10 zdarzeń + 30%
11 zdarzeń + 35%
12 zdarzeń + 40%
13 zdarzeń + 45%
14 zdarzeń + 50%
15 zdarzeń + 55%
16 zdarzeń + 60%
17 zdarzeń + 65%
18 zdarzeń + 70%
19 zdarzeń + 75%
20 zdarzeń + 80%
21 zdarzeń + 85%
22 zdarzeń + 90%
23 zdarzeń + 95%
24+ zdarzeń + 100%

Zdarzenia z oferty Super Kursy nie są uwzględniane do SUPER BONUSu.

Przykład: Jeżeli obstawisz na kuponie 11 meczów, w tym jeden Super Kurs, otrzymasz SUPER BONUS odpowiadający 10 zdarzeniom, a więc 30%.

Jeżeli jakiekolwiek ze zdarzeń zostanie zwrócone, a więc otrzyma kurs 1,00 bonus zostanie przeliczony biorąc pod uwagę pozostałe mecze.

Przykład: Jeżeli wytypujesz wyniki 11 meczów, a dwa z nich zostaną zwrócone, to Super Bonus zostanie zmniejszony z 35% na 25%.

Super Bonus dostępny jest przy zakładach Online jak i we wszystkich Punktach Superbet.

SUPER SZANSA

Tylko Punkty naziemne

Wygraj nawet z jedną pomyłką na kuponie.

W Superbet zgarniasz wygraną za odwagę! Nawet jeśli jeden z meczów nie zakończy się po Twojej myśli i tak wypłacimy Ci wygraną.

Jak z niej skorzystać? Wrzuć na swój kupon 11 spotkań - każde z kursem min. 1.30. Jeśli jeden z typów okaże się błędny, Superbet wypłaci Ci 10% wygranej z 10 poprawnie wytypowanie zdarzeń.

Wysokość Twojej wygranej zostanie wówczas obliczona wg wzoru:

potencjalna wygrana / kurs nietrafionego spotkania / 10.

Przykładowo: jeśli Twoja potencjalna wygrana wynosiła 2.000 PLN, ale spotkanie o kursie 2,00 nie zakończyło się po Twojej myśli, to wygrywasz 2.000 PLN / 2,00 / 10 = 100 PLN.

Această versiune nu va mai fi disponibilă. Hai și tu pe noul site!

Vechiul site Superbet.ro își închide porțile joi, 11 februarie. Vino acum pe noua noastră super pagină și bucură-te de cele mai avantajoase cote, oferte și promoții zilnice, opțiune de Cash Out și multe altele!
MAI TÂRZIU
INTRĂ ACUM